İffet Görkey KESİMLİ

Üsküdar doğumludur. İlkokulu Babaeski Cumhuriyet İlkokulunda, ortaokul ve liseyi İstanbul Erkek Lisesinde okumuştur. Boğaziçi Üniversitesi Orta Kademe Yöneticilik bölümünde Önlisans eğitimini birincilikle tamamlayıp, İİBF İşletme Bölümüne geçmeye hak kazanmış, İşletme Bölümünden Lisans diplomasını almıştır.

Türkiye Tütüncüler Bankası’nda Personel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, Raks Dış Ticaret ve Raks Holding’de Bütçe Planlama Uzmanı olarak çalışmıştır. BMC OMPAŞ A.Ş., Rapak Ambalaj v.b. işletmelerin bütçelerinin hazırlanmasında yer almıştır. Bilda Bilgisayar Sistemleri Ltd.Şti. yöneticiliğini yaptıktan sonra, ticaret hayatına atılmıştır.

Özel sektör deneyimlerinden sonra, Meslek Yüksekokullarında ders vermeye başlamış, bu esnada yüksek lisans eğitimini Trakya Üniversitesi İşletme A.B.D.’da tamamlamış, aynı bölümde doktora programına kabul edilmiştir. Doktora çalışmaları tez aşamasında devam etmektedir. Halen Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programında öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Yazarın Yayınevimizden çıkan kitapları:

* Banka Muhasebesi ( Şubat 2014)

* Genel Muhasebe (Eylül 2014)


Site İçi Arama
Haber ve Duyurular
Kitabımı Bastırmak İstiyorum

Haber Arşiv
     
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Anket
Sitemizi nasıl buldunuz?
Mükemmel!
Güzel
Biraz daha gelişebilir
Kötü

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler
İstatistikler
Toplam: 253296
Aktif: 5
Bugün: 258
Dün: 321

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Türk Çözüm