Hakkımızda

Nereden geldik?

Okumanın ve kitabın değerinin bugüne göre daha çok bilindiği 1990’lı yıllarda Belsa Plaza’da KELEPİR KİTABEVİ adıyla işe başladık. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi Kütüphane binası girişinde UMUTTEPE KİTABEVİ adıyla şubemizi hizmete açtık. 2008 yılında da UMUTTEPE YAYINLARI’ nı kurarak yayıncılık sektörüne adım attık. UMUTTEPE YAYINLARI çatısı altında farklı markalarla yayıncılık sektöründe faaliyetimizi devam ettirmekteyiz. Markalarımız;

Umuttepe Yayınları

Kuram Kitap

Temsil Kitap

Arel Kitap

Level Kitap

Birim yayıncılık

Volga Yayıncılık

Arş Yayıncılık

konseykitap.com

 

Amacımız

Planlı bir şekilde ve özveriyle kurduğumuz UMUTTEPE YAYINLARI, siz değerli hocalarımızın büyük emek harcayıp yazdığı kitapların ve ders notlarının telif hakkı ödenerek yazardan okura ulaşmasındaki her aşamada yer almak istiyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dağıtım şirketleriyle çalışarak, basımı yapılan kitabın sadece Kocaeli’nde değil Türkiye’nin diğer üniversitelerinde de ders kitabı olarak okutulmasını sağlamak istiyoruz.

Yayınlamamızı istediğiniz kitapları, mail atarak veya şahsen arayarak gerekli tüm bilgileri edinebilir ve akabinde de yayınlatabilirsiniz.

Kapat